noun_Location_1755669Created with Sketch.

Ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon – Pt: 9:00 – 19:30

Projekt bez tytułu

Dwa lub trzy tygodnie urlopu z nauką języka - dlaczego nie?

Taki kurs diametralnie poprawi twoją komunikatywność w danym języku, będąc jednocześnie sympatyczną formą spędzenia wakacji.
Wybrane przez nas, współpracujące z nami szkoły zapewniają z jednej strony odpowiednią jakość nauki, z drugiej, proponowany przez nie program zajęć pozakursowych, pozwala na atrakcyjną formę spędzenia czasu. A wszystko to w danym języku 🙂
Poczytaj, zajrzyj do biura i zapytaj, zapisz się…

Projekt bez tytułu2

Język Angielski

Szkoła Anglo-Continental dysponująca ponad 60-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego daje szansę, uczenia się i doskonalenia znajomości języka angielskiego w najlepszych możliwych warunkach – w Anglii, pod opieką wysoko wykwalifikowanych nauczycieli.

Malta to dobry wybór jeśli chcesz połączyć naukę języka ze słonecznymi wakacjami. Śródziemnomorski klimat pozwoli na pełne korzystanie z wakacji, a jednocześnie naukę w bardzo międzynarodowym towarzystwie. Szkoła poza zajęciami oferuje bogaty program wycieczek, więc w 2-3 tygodnie będziesz w stanie z powodzeniem poznać tę sympatyczną, śródziemnomorską wyspę.

Język Włoski

Mała, ale bardzo sympatyczna szkoła w centrum Genui. Jej atutem są bardzo dobrzy nauczyciele. Warto skorzystać z bezpłatnych zajęć dodatkowych. Ciekawym doświadczeniem są mikspoziomowe warsztaty konwersacyjne.