noun_Location_1755669Created with Sketch.

ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon – czw: 8:00 do 21:00

Pt: 8:00 do 20:00

united-kingdom-flag-square-medium

Angielski
wybierz swój kurs

PROLOG to 26 lat doświadczeń i pasja skutecznego nauczania języków. Wybierz kurs dla siebie i dołącz do tych, którzy przeszli z nami na wyższy poziom.

Inne Języki

Nie poprzestawaj na angielskim. Wszyscy uczący się z nami drugiego czy trzeciego języka uczą się go z przyjemnością, przy okazji zdobywając wyjątkowe atuty na rynku pracy.

Kursy online

To oferta dla zabieganych. Wybierz język, dobierz termin i zapisz się na zajęcia indywidualne online.
Masz czas tylko 1 x w tygodniu? Chcesz podtrzymać swoją znajomość języka? Konwersacje mogą być dla Ciebie dobrym wyborem.
Połącz przyjemne z pożytecznym – zrób sobie krótkie wakacje w Wielkiej Brytanii, na Malcie, a może w Genui i ucz się w afiliowanej z PROLOGiem szkole językowej.

Dołącz do naszej społeczności online!

#AllRoadsLeadToProlog

Najnowsze informacje ze szkoły

Jak zapamiętywać słowa i pojęcia abstrakcyjne w języku obcym? Wszystkie chwyty dozwolone, puść wodze fantazji! Wszystko, co jest abstrakcyjne lub trudno uchwytne, łatwo zapamiętać pod warunkiem, że wykorzysta się system, w którym rzecz nic nie znacząca stanie się jasna, konkretna…

Impresje na temat nauki języków Najskuteczniejszy jest kurs. To zdecydowanie najczęstsza droga do progresu językowego. Ale co jeśli mam czas tylko na kurs, ale już nie na samodzielną pracę, zadania, powtórkę materiału kursowego w domu? Cóż, to niestety dość częsta…

Nasi nauczyciele

Ron Mukerji

Anna Miodus

Yimi Audu

Ewa Grondal

Alex S. Mrazek

Agnieszka Szyjka

Sprawdź się i podejmij test online!

Zapisz się na kurs

Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Szkołę Języków Obcych PROLOG zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Szkoła Języków Obcych PROLOG nigdy nie przekazuje adresów innym podmiotom. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania informacji – jego adres zostaje bezpowrotnie usunięty z bazy serwisu.