JESTEŚMY TERAZ ONLINE
Możesz uczestniczyć w kursach zdalnie. Ty decydujesz o formie zajęć. Nawet tydzień przed rozpoczęciem!
Sprawdź kursy online
noun_Location_1755669Created with Sketch.

ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon – czw: 8:00 do 21:00

Pt: 8:00 do 20:00

united-kingdom-flag-square-medium

Angielski
wybierz swój kurs

PROLOG to 26 lat doświadczeń i pasja skutecznego nauczania języków. Wybierz kurs dla siebie i dołącz do tych, którzy przeszli z nami na wyższy poziom.

Inne Języki

Nie poprzestawaj na angielskim. Wszyscy uczący się z nami drugiego czy trzeciego języka uczą się go z przyjemnością, przy okazji zdobywając wyjątkowe atuty na rynku pracy.

Kursy online

To oferta dla zabieganych. Wybierz język, dobierz termin i zapisz się na zajęcia indywidualne online.
Masz czas tylko 1 x w tygodniu? Chcesz podtrzymać swoją znajomość języka? Konwersacje mogą być dla Ciebie dobrym wyborem.
Połącz przyjemne z pożytecznym – zrób sobie krótkie wakacje w Wielkiej Brytanii, na Malcie, a może w Genui i ucz się w afiliowanej z PROLOGiem szkole językowej.

Dołącz do naszej społeczności online!

#AllRoadsLeadToProlog

Najnowsze informacje ze szkoły

Nasi nauczyciele

Ron Mukerji

Anna Miodus

Yimi Audu

Ewa Grondal

Alex S. Mrazek

Agnieszka Szyjka

Sprawdź się i podejmij test online!

Zapisz się na kurs

Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Szkołę Języków Obcych PROLOG zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Szkoła Języków Obcych PROLOG nigdy nie przekazuje adresów innym podmiotom. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania informacji – jego adres zostaje bezpowrotnie usunięty z bazy serwisu.