noun_Location_1755669Created with Sketch.

Ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon – Pt: 9:00 – 19:30

Regulamin

1. Ostateczne zarezerwowanie miejsca na kursie następuje po wypełnieniu formularza online lub wersji pdf, wysłaniu go do szkoły PROLOG i wpłaceniu 50 EUR zaliczki.

2. Uczestnik/-czka kursu musi miec co najmniej 18 lat.

3. Jedna godzina lekcyjna w Prologu trwa 45 minut.

4. Intensywność / Liczba kursantów:

KURS STANDARD

20 godzin lekcyjnych na tydzień w grupie liczącej od 2 do 8 osób

14 godzin lekcyjnych na tydzień jeśli na wybranym kursie będzie tylko jedna osoba

WARSZTAT GRAMATYKA
5 godzin lekcyjnych na tydzień w mini-grupie 2-4 osób
3 godziny lekcyjne na tydzień w przypadku gdy tylko jedna osoba jest w grupie

WARSZTAT KONWERSACJE
5 godzin lekcyjnych na tydzień w mini-grupie 2-4 osób
3 godziny lekcyjne na  tydzień w przypadku gdy tylko jedna osoba jest w grupie

5. W cenie kursu zawarte jest: kurs, materiały kursowe (podręcznik kursowy z CD ćwiczenia z CD- w przypadku minimalnej długości trwania kursu 2 tygodnie), test określający poziom, egzamin końcowy, certyfikat.

6. Maksymalna liczba uczniów w jednej grupie jest ograniczona do 10 osób. Przeciętnie można się spodziewać około 5 uczestników w grupie. Jest jednak możliwe, że w lipcu i sierpniu maksymalna liczba uczniów w grupie może wzrosnąć do 12 osób.
7. Wszystkie opłaty- za kurs i zakwaterowanie muszą być zapłacone w całości najpóźniej w drugim dniu kursu.

8. Depozyt nie podlega zwrotowi. Depozyt jest częścią ceny kursu.

9. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za utratę mienia osobistego w pomieszczeniach szkolnych.

10. Student jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody spowodowane w szkole, lub w miejscu zakwaterowania.

11. Student uczestniczy w programie towarzyszącym oferowanym przez PROLOG m na własne ryzyko. Szkoła lub osoba prywatna pracująca w szkole nie może ponosić odpowiedzialności za wypadki lub uszkodzenia mienia osobistego. Dlatego też zalecamy zakupienie ubezpieczenia we własnym zakresie, w szczególności zdrowotnego, wypadkowego i OC.

12. W przypadku kursów z małą ilością uczestników program dodatkowy może być ograniczony lub odwołany. W takiej sytuacji biuro dostarczy wszystkie niezbędne informacje o możliwych opcjach zwiedzania i pomoże z organizacją, rezerwacjami. itp.

13. Przyjazd i wyjazd: zakwaterowanie jest dostępne jeden dzień przed rozpoczęciem kursu, tj. od niedzieli i pozostaje do Państwa dyspozycji aż do dnia po ostatnim dniu kursu, czyli do soboty.

14. W weekendy i święta publiczne zajęcia się nie odbywają i nie są odrabiane.

15. Jeżeli student nie uczestniczył w zajęciach z powodów osobistych, koszt kursu nie podlega zwrotowi.

16. Jeżeli uczestnik potrzebuje wizy studenckiej by przyjechać do Polski, opłata za kurs musi być zapłacona w całości. Po otrzymaniu płatności, Prolog wysyła oryginalne zaproszenie do odpowiedniego Konsulatu RP oraz kopie do ucznia.
b. Jeśli wiza jest przyznana, szkoła wymaga pisemnego potwierdzenie planowanej daty przyjazdu studenta.
c. W przypadku gdy wiza nie zostanie przyznana, szkoła wymaga pisemnego odrzucenia z konsulatu i zwróci zapłaconą kwotę po potrąceniu opłaty manipulacyjnej wizowej w wysokości 50 euro plus koszty przelewów.

17. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. [Dz. U] Nr 133, poz 833), wszystkie dane osobowe zebrane przez Szkołę Języka Prolog mogą być wykorzystane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Do klienta dane osobowe nie są udostępniane ani sprzedawane osobom trzecim.

Anulowanie rezerwacji / zmiany rezerwacji
1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r., w odniesieniu do ochrony niektórych praw konsumentów, Klient ma prawo do zwrotu zakupionego produktu bez podania przyczyny, w terminie 10 (dziesięć) dni od daty zakupu.
2. W przypadku rezygnacji z kursu PROLOG musi zostać poinformowany na piśmie jak najszybciej, lecz nie później niż 3 dni przed rozpoczęciem kursu. Koszty rezygnacji są ograniczone do sumy 50 euro, tj. depozytu i opłat bankowych.

3. Jeśli student zrezygnuje z kursu bez uprzedzenia szkoły PROLOG na piśmie pełna opłata za kurs musi być zapłacona i nie podlega zwrotowi.

4. W przypadku rezygnacji student może zaproponować inną osobę, która przystąpi do kursu w tym samym terminie. Prolog może zaakceptować lub odrzucić taka propozycję wg. własnego uznania.

5. Po rozpoczęciu kursu żadne opłaty nie podlegają zwrotowi.

6. PROLOG nie może być pociągnięty do odpowiedzialności finansowej w przypadku nieprzewidzianych katastrof lub problemów osobistych czy zdrowotnych.

7. Kwota uiszczona za zakupiony towar zostanie zwrócona Kupującemu w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu przez Sprzedawcę. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Klienta.

8. Wszelkie zgłoszenia i uwagi należy składać w biurze szkoły lub pod adresem mailowym: polish@prolog.edu.pl.

Sposoby płatności
• w momencie rezerwacji i zapłacenia depozytu lub całości opłaty za kurs pomiędzy Szkołą PROLOG a klientem zostaje zawarta umowa.

Jak zapłacić za kurs w całości?
Jak tylko student otrzyma potwierdzenie zapisu na kurs, dostępne są następujące opcje pełnej zapłaty za kurs oraz koszty zakwaterowania (minus już wpłacona kaucja):
• Płatność z góry przelewem bankowym na konto:
IBAN: PL 09 1140 2017 0000 4512 0095 1780
SWIFT (BIC): BREX PL PW MUL
Nazwa banku: BRE BANK SA (d. Bank Rozwoju Eksportu SA)
• Płatność z góry kartą płatniczą(Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro)
• Płatność gotówką w pierwszym dniu kursu.

Właścicielem szkoły jest firma „Prolog” Szkoła Języków Obcych Mariusz Siara z siedzibą w Krakowie, ul. Bronowicka 37.
NIP: 813 108 44 15
REGON: 350663904

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: polish@prolog.edu.pl.

Rezerwując i płacąc za kurs językowy w szkole PROLOG, akceptuję powyższe warunki i wymagania.