noun_Location_1755669Created with Sketch.

Ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon – Pt: 9:00 – 19:30

Zakwaterowanie

Wybierając naukę polskiego z PROLOGIEM nie musisz martwić się o mieszkanie. Kursanci polskiego mogą skorzystać z zakwaterowania oferowanego przez szkołę – samodzielny pokój lub zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Będziesz mieszkać w centrum miasta lub tuż w jego pobliżu (w odległości 4-5 przystanków tramwajowych).

Kliknij TUTAJ aby sprawdzić opcje zakwaterowanie na rok 2020 (druga strona cennika)

Host Family
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Wybierając ten rodzaj zakwaterowania weź pod uwagę, że możesz gościć u rodziny lub osoby samotnej.
Opcja u rodziny goszczącej to pokój jednoosobowy bez posiłków lub z wyżywieniem (śniadania, lunch). Koszt za zakwaterowania u rodziny obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę – dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cenami naszego cennika.

Apartament Prolog
Zlokalizowany 200 metrów od szkoły, przy ulicy Rydla 32.

APARTAMENT BRONOWICE Nasz nowoczesny apartament w sercu Bronowic posiada wszelkie udogodnienia i spełni oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Jest on zlokalizowany, na nowym osiedlu z ochroną 200 metrów od Prologu ,a z okien apartamentu można zobaczyć budynek naszej szkoły. Droga na zajęcia z polskiego jeszcze nigdy nie była tak krótka. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach. Do dyspozycji mieszkańców jest taras oraz nieduży ogródek. Największym atutem jest znakomita komunikacja tramwajowa i autobusowa w kierunku Rynku Głównego oraz na lotnisko Balice im. Jana Pawła II.W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, pralnia, bankomat oraz lokale gastronomiczne. W pobliżu dostępne są piękne tereny spacerowe i rekreacyjne.

PROLOG Residential
Zakwaterowanie organizowane przez PROLOG

Mieszkania wynajmowane w całości przez studentów odbywających kurs w szkole PROLOG. Są to mieszkania zlokalizowane w okolicach centrum miasta. Łazienka i kuchnia są wspólne. Koszt za zakwaterowania obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę – dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cenami naszego cennika.